MGA. MICHAELA HOMOLOVÁ


Vystudovala jsem obor Multimedia a design, obor Reklamní fotografie na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, fotografii se věnuji profesionálně více než deset let. Působím v Dobřichovicích a v Praze.

autentická vizuální komunikace 

Komunikace, vzájemné sdílení, autenticita našeho vyjadřování jsou témata, které jsou každodenní součástí života. Fotografie pro mne představuje ideální médium jak vyjadřovat mé originální vidění.


 

fotografická praxe

Fotografický portrét mě přitahoval už od studia na vysoké škole, byl tématem mé bakalářské i magisterské práce. 

Každý z nás má svůj jedinečný odstín, esenci. Baví mě tvořit prostor, pro to, aby byla vyjádřena originalita a krása každého z nás. Miluju společné chvíle, kdy spolu s klientem nacházíme cesty, jak v uvolnění vyjádřit sama sebe. Upřednostňuji denní světlo, přirozenost. Fotografuji u klientů doma, v přírodě, nově také v útulném ateliéru v Praze 4 Modřanech.


​Tvorba vlastní oděvní značky a produktu celodřevěné kolekce ŠTOK mi umožnila nahlédnout na celý proces výroby a prezentace vize či výrobků do větší hloubky. Mým záměrem je komplexní a srozumitelné vyjádření ducha značky a příběhu, který je od pradávna nositelem informací.


Slova klientů

Slova klientů

“Jemnosť, neha a cit, tak vidím Míšinu prácu. Spraviť krásne fotky je umenie, ale zachytiť to nehmatateľné fluidum, ktoré sa skrýva v okamihu za tým, čo je viditeľné je vzácny dar."”