PŘÍBĚH VAŠÍ ZNAČKY / výrobku


Příběhy jsou od pradávna nositely informací, soubor fotografií je skvělým prostředkem, jak komunikovat a vyjádřit vizi vaší značky nebo výrobku.

Tvoříte produkty s láskou a rádi byste je skrze fotografii ukázali a šířili dál světem? Vaše potencionální zákazníky může oslovit nejen produkt, ale celý proces výroby. Lépe si pak dokáží představit, co vše je za výrobkem ukryto - materiály, prostředí, lidé, kteří produkt vyrábí. Autentický obsah a příběh vašeho podnikání umožní klientovi naladit se a lépe pochopit výrobky nebo služby, které nabízíte.

 


I. kolekce nábytku ŠTOK


Kolekce fotografií vznikla v průběhu dvou let, kdy jsem dokumentovala vznik celodřevěné kolekce nábytku ŠTOK, jejíž jsem také spoluautorkou. Vznikla celá série, dokumentárních, imageových a produktových fotografií.

"První celodřevěná kolekce od Egoé vzdává hold poctivému řemeslu a jednoduchému nadčasovému designu (ano, všichni máme ještě někde ve sklepě nebo na půdě, to staré štokrle po dědovi). Pro jeho vznik potřebujeme pouze čtyři masivní dřevěné desky, dva kolíky, dva klíny a… vás." tak píše o Štoku firma Egoé, pro kterou jsme kolekci navrhovali.

kolekce ŠTOK
kolekce ŠTOK

II. novadiva


oděvní značka novadiva, kterou jsem spoluzaložila je oslavou poctivé výroby a souladu člověka s prostředím a tradičních řemeslných technik. Je to příběh lněného materiálu a našeho přístupu jako designérů k němu. Celý vznik značky a kolekce jsem v průběhu dvou let dokumentovala, vytvořila sérii produktových a imageových fotografií. Záměrem série fotografií bylo zachytit křehký vztah mezi člověkem a krajinou a vyjádřit poctu jednoduchému a prostému přístupu k životu.


novadiva

iii. VYHLÍDKY


Vždy mám radost z neobvyklých projektů, Vyhlídky jsou prezentací výrobků firmy Egoé, která vytváří jednoduchý a nadčasový design venkovního nábytku, vyráběného v Česku. Spolu s Danielem Golíkem jsme vytipovali naše oblíbené místa v krajině a umístili nábytek od firmy Egoé a vytvořili Vyhlídky, kde se člověk může zastavit a pokochat se krásným výhledem do kraje. Vznikla série fotografií z jednotlivých vyhlídek nejen dokumentárního charakteru, ale také fotografie do katalogu produktů.

egoé