MgA. Michaella Homolová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografka, můza a tanečnice - spoluzakladatelka oděvních značek novadiva a folkdiva. Vystudovala jsem obor Multimedia a design, obor Reklamní fotografie na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, fotografii se věnuji profesionálně více než deset let. 

Síla obrazu

obraz má obrovskou moc,  je to úžasná cesta, jak se člověk může přiblížit své esenci, kterou má potenciál v sobě do budoucna rozvíjet. 

Moje vášeň

mojí vášní je prožívání radosti a živosti v těle, zkoumání prosperity ve všech oblastech života, poznávání a rozšiřování svého vlastního potenciálu v lehkosti a plynutí. Je mi radostí, sdílet vlastní zkušenosti a poznání s ostatními a vzájemně se tak v lásce obohacovat a posilovat. .

Co nabízím

autorské fotoobrazy

Obrazy vnímám jako energo-informační zářiče, které tvoří klima harmonie v místech

ve kterých odpočíváte, trávíte čas spolu s rodinou či pracujete. Každý z nich je specifický a zprostředkovává kvalitu, která je nejvíce potřeba.

fotoobraz na míru

fotoobraz na míru přímo pro vás a váš prostor. Když chcete ve svém životě něco otevřít, podpořit, co je ve vás zaseknuté, vytvořím pro vás obraz, který vám pomůže se posunout nebo dané téma uvolnit či otevřít. Od digitálních médiií, které můžete mít na ploše počítače, pohlednici až po velký tištěný  foobraz.

portrétní fotografování

Každý z nás má své specifické vyzařování a jedinečnost, jejíž pochopení vnímám jako klíč k naplněnému životu v přirozeném plynutí života. Miluju zachycovat pohyb, vášeň a životní esenci ve vás, která prosvítá z hloubky vaší duše skrze vaše oči, tvář, postavu a vlasy. 

příběh vaší značky

vytvořím příběh vzniku jedinečných výrobků, a produktové snímky pro vaši prezentaci

vhled do situace

nabízím svůj vhled do vaší situace. Pro tyto účely sama používám obrazy a fotografie - když něco chci ve svém životě otevřít, podpořit, co vím, že v sobě mám, ale nejde mi to navenek, zvolím si obraz či fotku.